BIROUL PERMANENT JUDEȚEAN BRAȘOV

PREȘEDINTE: VEȘTEA ADRIAN

PRIM VICEPREȘEDINTE STRATEGII POLITICE: VEȘTEA MIHAIL

PRIM VICEPREȘEDINTE STRATEGII POLITICI PUBLICE: COCOȘ LIVIU

SECRETAR GENERAL: ȘERBAN TODORICĂ

SECRETAR GENERAL ADJUNCT: BREBEANU GABRIELA

SECRETAR GENERAL ADJUNCT: NOAGHEA NELU PETRE

VICEPREȘEDINTE RELAȚII PUBLICE: DONȚU MIHAI AUREL

VICEPREȘEDINTE IMAGINE: CORNEA GEORGE

VICEPREȘEDINTE POLITICI ECONOMICE: COSTEA SILVIU

VICEPREȘEDINTE POLITICI SOCIALE: DRAGOMIR LIVIU

VICEPREȘEDINTE ADMINISTRAȚIE PUBLICĂ: MAREȘ IOAN

VICEPREȘEDINTE POLITICI AGRICULTURĂ: BUTNARIU LIVIU CĂLIN

VICEPREȘEDINTE POLITICI EDUCAȚIE: OPRICĂ ADRIAN FLORENTIN

VICEPREȘEDINTE SĂNĂTATE: NECULOIU MARIUS

 

MEMBRI:

BEȘCHEA SEVERIUS

DAVID DRAGOȘ FLORIN

COJOCEA ROXANA

BOBEȘ MIRCEA

DUMITRESCU FLAVIUS

COJOCARU GICU

DANU AURELIAN LEONARD

IALOMIȚIANU GHEORGHE

VOCILĂ GEORGE

ȘONERIU MIHAELA

FLIUNDRA IONEL

RUSU SEBASTIAN MIHAI

GRUSEA VIOREL

MAXIM ADRIAN

UNGUREANU VASILE

SENATOR ZAMFIR DANIEL

DEPUTAT ANDRONACHE GABRIEL

DEPUTAT MAREȘ MARA

TREZORIER: BLEJDEA LIVIU

PREȘEDINTE COAJ: DIACONU PAMELA

PREȘEDINTE CJRC: GRECEA MARIA

PREȘEDINTĂ OFL: ȚOP-FERGHETE CARMEN

PREȘEDINTE TNL: DRĂGUȚU IONUȚ

PREȘEDINTE OPV3: OPRICĂ ANTONIN

PREȘEDINTE OOA: CRIZBĂȘAN DORIN

PREȘEDINTE LAL: TAUS SORIN

Comisia pentru Apărare și Siguranță Națională: RADA EMIL

Comisia pentru Administrație, Ordine Publică și Siguranța Cetățeanului: POPA MIRCEA

Comisia pentru Justiție și Drepturi Cetățenești: VOICU ELIZA

Comisia pentru Politică Externă: KADAS-ILUNA ANDREI

Comisia pentru Buget și Politici Fiscale: PUIU ANDREEA

Comisia pentru Sănătate: COBELSCHI CĂLIN

Comisia pentru Educație, Cercetare, Tineret și Sport: BUCUR VALENTIN

Comisia pentru Muncă, Familie și Protecție Socială: BRATU CRISTINA

Comisia pentru Economie, Energie și Mediu de Afaceri: NAN CĂTĂLIN VIOREL

Comisia pentru Agricultură, Dezvoltare rurală și Industrie Alimentară: TRIFAN NICOLAE

Comisia pentru Infrastructură de Transport: PETRE PETRU

Comisia pentru Comunicații și Societate Informațională: CRĂCIUN DRAGOȘ

Comisia pentru Mediu, Ape și Silvicultură: 

Comisia pentru Fonduri Europene și Dezvoltare Regională:

Comisia pentru Cutlură, Culte și Minorități: STĂNESCU ALEXANDRU